niedziela, 27 stycznia 2013

Tramal na kolano zamiast na głowę?!

Dzisiejsza noc, to była jakaś masakra!
NIE SPAŁAM ANI SEKUNDY, wiłam się z bólu a to w łóżku, a to na fotelu przed komputerem, a to pod fotelem leżąc na podłodze przykryta kocem. Wszystko przez ból kolana mego lewego tym razem. One się tak wymieniają, np. po operacji bolało mnie prawe, też pospałam wtedy jak to mówi moje Mężydełko - "jak złoto". Zanim w końcu dobrnęłam i w ogóle dojrzałam do nasmarowania mi kolana maścią końską i Tramalu napłakałam się, nasapałam i nawyłam jak głupia. Nie wiem po co, skoro mogłam wziąć od razu przed snem... Mądre to? Może macie jakiś sposób na takie fajne bóle?

DN na luzie o guzie

4 komentarze:

 1. :/ następnym razem od razu lykaj tabletkę bo nie ma co sie męczyć! Niestety ja nie znam sposobu na taki ból :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj :( Nie mam sposobu bo nie miałam nigdy takich bóli.

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie tramal to stosowałam przy miesiączkach aż tak bolsene miałam i dla mnie to taki przysłowiowy apap często i tak za słaby. Pewnie morfiny ci nie przepiszą. A może masz kogoś z lampą Bioptron te co Zepter sprzedaje słyszałam że one i przeciwbólowo działają. Takich bóli kolan nigdy nie miałam ale miałam problemy z innymi silnymi bólami i z tego co się przekonałam to silne leki pomagają bo wszystkie słabsze są do niczego. Albo może jeszcze jakaś maść z antybiotykiem rozluźniająca ale nie wiem czy coś takiego jest? Leki lekami ale najbardziej to potrzeba cierpliwości i wytrzymałości a i kogoś bliskiego obok :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Słuchajcie, minęło! Okazało się, że Voltaren Max i Ketonal Forte zupełnie wystarczą. :D Dzisiaj spałam jak suseł! Mój Biedaczek aż się nie wyspał tak chrapałam... :)

  OdpowiedzUsuń

Błagam, nie piszcie, że mi współczujecie, bo na prawdę nie ma czego!