czwartek, 28 marca 2013

Nihil novi poza tym, że "uprawiam szermierkę" - IO dej ilewen

Dwie poszły, została jedna z tych "niestałych", ale bardzo fajna, więc chociaż nie mam na to wpływu, jak dla mnie może zostać;) Wczoraj zrobiłam parę fotek. Między innymi maszyny, która mnie naświetla. To znaczy nie tej konkretnej, tylko zdjęcia, które znajdują się tu w IO na ścianach niedaleko miejsca, gdzie dzieje się ta cała radioterapia. Oto on. Mój cyklop :) Nie ma imienia, ale może zostać Cyklopem ;)


Prawda, że jest niezwykle majestetyczny i piękny? Ja leżę przez około 10 minut na tym stole mając głowę dokładnie między tym wielkim okiem a tą płaską "deską" na wysięgniku (?) z lewej strony stołu w takiej masce przymocowanej do niego.


Moja pyziunia! Stwierdziłam, że ten materiał wygląda jak prażynka a ja w niej jak florecistka-ninja. Śmiesznie się w niej wygląda i nic przez nią nie widać, bo ściśle przylega do oczu, ale jak się lekko uchyli, to na ile pozwolą ściśnięte rzęsy, na tyle można zerknąć co się dzieje na wprost. I co ten potwór właśnie kombinuje i gdzie się przemieszcza z tym swoim bzzyyy, bzzzyyyy i łiii, łłłłłiiiiii...
Nie wiem co znaczą te plastry pomazane markerem, bo na pewno nie mam nic w głowie pod nimi, więc to nie jest miejsce, gdzie Cyklop ma celować. Nie będę się już pytać, bo za dużo zadaję pytań temu biednemu chłopinie, który mnie tam przypina itp. Ale cierpliwie mi na nie odpowiada i jest bardzo miły.

Idę dzisiaj na mszę, bo jest Wielki Czwartek i na szczęście msze tutaj są krótkie, bo około pół godziny. Poza tym jestem mega zła, bo wredna maszyna na Ip. zeżarła mi piątala nie nalewając w zamian czekolady, po którą poszłam po śniadaku ani reszty, ani w ogóle monety. Tak jakbym sobie ją po prostu spuściła w kiblu:(


DN nwlbjpg

6 komentarzy:

 1. Przerażają mnie takie maszynerie ale niech działają i robią to co powinny. A nie zostają potem ślady na twarzy po tej masce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, pewnie, ze zostaja:) wyglada sie smiesznie w niej i jak juz zdejma:) zostaja ci takie kropki, bo to sie troche wzyna... Wczoraj np.po zdjeciu maski koles mi mowi: 'pieknie pani wyglada, jak serek szwajcarski'. Zawsze sie ogladam w windzie jak wracam na oddzial:)

   Usuń
 2. łoł i to sie tak kolebie w dwie strony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Troche sie obraca, ale bardzo wolno, bo musi sobie wycelowac i dopiero tra-ta-ta-ta tymi promieniami;D

   Usuń
  2. hehe nie wiem, ale mnie rozśmiesza ten cyklop :P Dziwna jakaś jestem :P

   Usuń

Błagam, nie piszcie, że mi współczujecie, bo na prawdę nie ma czego!