sobota, 23 marca 2013

Lingwistyczny kwiatuszek - IO dej syksIdę sobie, proszę ja Was, wczoraj na naświetlania, patrzęęęę a na drzwiach taka kartka informująca mnie, że moja maszyna w kolorze "żółtym" znów zepsuta. 

Ktoś wysmarował taki oto kwiatuszek kierujący nas - użytkowników "żółtego" na lampę "srebrną". 

Nie mogłam się powstrzymać od zrobienia zdjęcia! :D Jak klikniecie na fotkę, to się powiększy i proszę kierować wzrok na czerwoną ramkę...

Dzisiaj, ponieważ jest sobota, było ważenie. Nie skomentuję tego... :) Może kiedyś będzie lepiej, ale jak się tak nie ruszam, to nic nie spalę. Szłabym na basen, bo uwielbiam pływać, ale to pewnie dopiero w maju, jak wyjdę, o ile będę mogłam, ale mam nadzieję, że tak! Niedługo odwiedzą mnie rodzice a jutro moja Misia i teściowie. W święta oczywiście będę tutaj, nawet się nie staram o żadną przepustkę, bo kilka dni mnie nie zbawi. Po świętach musiałabym znowu się rejestrować, czekać w kolejach na przyjęcie tak jak pierwszego dnia. Nie chce mi się. Nie jedne święta jeszcze przede mną, wytrzymam:)

DN nwlbjpg

6 komentarzy:

 1. Gigant dysortografii :-) Powiem Ci, że wkurza mnie, jak ludzie robią takie rażące błędy i to nierzadko publicznie (fora, blogi). Jak nie jestem pewna pisowni, zawsze sięgam po słownik :-)
  Przytulam :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mnie tak samo, jakby samo "wyguglanie" poprawnej pisowni było jakimś nieziemskim wysiłkiem.. ;)

   Usuń
  2. Ja też. Ale najśmieszniejsze jest to, że dziewczyny też tak piszą. Bo faceci mało kiedy przykładają do tego wagę, ale dziewczyny? Szok ;/

   Usuń
  3. nie ma znaczenia czy dziewczyny czy faceci;) ignoranci występują bez względu na płeć!

   Usuń
 2. Śmigaj na srebny ;)
  Bez śmichów chichów. Ktoś celowo tak napisał, bo miał sobotnie poczucie humoru ;) lol

  OdpowiedzUsuń

Błagam, nie piszcie, że mi współczujecie, bo na prawdę nie ma czego!